Вітаємо Вас у SKYDENT!

Наша команда

Персонал клініки лазерної стоматології SKYDENT

0

Кваліфікованих спеціалістів

0

Яскраві усмішки

0

Пацієнти

0

Вилікувані зуби

Реставрація зубів у Вінниці 

“Потрібно трохи, щоб викликати посмішку, і достатньо посмішки, щоб усе стало можливим.” Жільбер Сесброн

Красива усмішка в наш час – показник здоров’я, статусу, успіху, впевненості у собі. Але для білої та рівної посмішки не завжди достатньо зубної щітки та нитки. Навіть якщо ви ретельно стежите за гігієною і регулярно відвідуєте лікаря, то природна жовтизна, кривизна зубів або наслідки неправильного лікування в минулому можуть перешкодити на шляху до красивої білосніжної посмішки. Тоді на допомогу приходить реставрація зубів у Вінниці.

Якщо вам потрібен довговічний, надійний та бездоганно гарний варіант, вам підійде керамічна реставрація у Вінниці. Цей метод реставрації поєднує у собі безпеку, функціональність та естетику.

Класичні вініри у Вінниці. допоможуть повністю усунути потемніння, травми, щілини, нерівності зубів та неправильний прикус, руйнування чи відколи на зубах

Якщо реставрації потребує не весь ряд, а окремі зуби, зверніть увагу на керамічні вініри у Вінниці. Це повне відновлення зуба, який не відрізнятиметься від “рідних” за кольором та формою.

Протезування та імплантація у Вінниці

Іноді неможливо зберегти зуб через його надмірне руйнування, або має місце спортивна, побутова травма. І зуб назавжди втрачено. Що робити?

На щастя, на сьогоднішній день немає потреби страждати від відсутності зубів. Наші технології дозволяють відновити зубний ряд шляхом протезування.

Протезування зубів у Вінниці проводиться за повної або часткової втрати зуба. Наші технології протезування дозволяють вести активний спосіб життя та почуватися абсолютно комфортно з новим зубом.

Имплантация зубов в Виннице — долговечный и надежный метод протезирования. Имплантация исключает все неудобства, которые присущи съемным протезам, а также предотвращает изменения челюсти и прикуса.

Пам’ятайте, що зуби відповідають не лише за гарний зовнішній вигляд, а й за здоров’я. Процес правильного травлення починається у роті, з ретельного переживання їжі. Якщо немає одного або декількох зубів, то від неправильного жування з часом можуть прийти порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Щоб не допустити цього, приходьте в SKYDENT, ми відновимо ваш зубний ряд зручним для вас способом, ви збережете здоров’я ротової порожнини та особистий комфорт.

Лікування прикусу у Вінниці

Здоровий прикус є основою добробуту зубів. Неправильний прикус призводить до раннього старіння та опущення обличчя, вираженої асиметрії, головного болю та передчасного сточування здорових зубів.

Зазвичай прикус коригують у дитячому віці. Але навіть якщо ви не зробили цього у дитинстві, ви можете отримати здоровий прикус і сьогодні завдяки сучасним технологіям лікування прикусу у дорослих у Вінниці.

Лікування прикусу у дітей у Вінниці.має дуже сприятливий прогноз, оскільки в дітей щелепа не завершила формування і ми можемо вплинути на те, щоб це відбувалося правильно.

Якщо є необхідність не тільки виправити прикус, а й вирівняти зубний ряд, допоможуть у цьому класичні брекети. Це довгостроковий метод, що дає надійний результат.

Скоби на зуби виправляють прикус і вирівнюють зуби, але відрізняються від брекетів відсутністю замків і впливом на кожен зуб окремо в тій мірі, яка необхідна для результату.

У клініці SKYDENT є весь спектр сучасних стоматологічних послуг, які дають змогу отримати голлівудську посмішку кожному вінничанину чи гостю міста.

Якщо ви мрієте про посмішку «як у рекламі», хочете забути про біль, радіти життю, отримати європейський сервіс за українськими цінами, приходьте до SKYDENT.

Ви можете поставити запитання або записатись за телефонами:

+38-067-134-45-07

+38(063) 504 33 58

Ми працюємо з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 20:00. У суботу з 9:00 до 16:00. Знаходимося у Вінниці, на 8-му поверсі заводу Аналог, Хмельницьке шосе 82.

Ми чекаємо вас! Вам сподобається!

Відгуки

Відгуки наших клієнтів!