Вітаємо Вас у SKYDENT!

Безпека

Ми дбаємо про Вашу безпеку, дотримуючись найвищих стандартів у
проведенні дезінфекції та стерилізації стоматологічного інструментарію та
обладнання. Індивідуальне вакуумне пакування стоматологічних наборів
відкривається безпосередньо при пацієнті і дозволяє Вам не турбуватися про
стерильності під час лікування

Фахівці нашої клініки чітко дотримуються принципів роботи за програмою захисту пацієнта “АнтиСНІД” – “Антигепатит” на кожному етапі своєї роботи:

1. Індивідуальні одноразові набори та інструменти:
sterilni_naborЛікар проводить прийом у спеціальному захисному одязі: маска, захисні окуляри. Лікування проводиться з урахуванням виконання вимог інфекційного контролю. При прийомі пацієнта використовується комплект індивідуальних одноразових засобів захисту: бахили, серветка нагрудна, рукавички, насадка для слиновідсмоктування. Ці предмети використовуються виключно одноразово та утилізуються після Вашого прийому. Для промивання рота застосовуються одноразові стаканчики.

2. 100% дезінфекція багаторазових інструментів:

0-02-05-181e216a0499752a11d25ffd15123d37bf4e2bc931f262cd0ca9ca7b5aacea3e_fullМедичні вироби багаторазового застосування проходять всі етапи обробки спеціально обладнаних стерилізаційних, оснащених паровими стерилізаторами і хімічними засобами обробки. Дезінфекція та передстерилізаційне очищення проводяться дезінфікуючими препаратами, що знищують віруси, бактерії та гриби. При цьому суворо дотримується концентрація препарату і час, необхідний для знищення всіх хвороботворних мікроорганізмів.

3. Дезінфекція після кожного проведеного лікування:
0-02-05-994135e3961d47685f2931afda3a06df48e92a426eb105a15593c07eccaed73f_fullПісля кожного прийому проводиться дезінфекція меблів та стоматологічних установок, що знаходяться у зоні лікування. Для цих цілей використовуються сучасні дезінфікуючі засоби, що мають широкий спектр антимікробної дії та дозволені для застосування в присутності пацієнта. Одноразовий медичний інструмент після проведеної дезінфекції утилізується згідно з вимогами санітарних норм і правил, що діють.

4. Сучасне стоматологічне обладнання:
У клініці SKYDENT використовуються тільки сучасні стоматологічні установки, що мають клапани на наконечниках і кранах, які перешкоджають зворотному всмоктування всередину установки повітря та рідини з порожнини рота пацієнта.

5. Контроль якості стерилізації, що проводиться:
control-kachestva
Стерилізація виробів медичного призначення проводиться в сучасних автоклавах з автоматичними режимами роботи.