Вітаємо Вас у SKYDENT!

Косметичні реставрації

 

Нехай твоя посмішка змінить світ, але не дозволяй світові змінити твою посмішку

skydent_Restavraciya

На сьогоднішній день стоматологія в цілому наголошує на збереженні, по можливості, всього зуба і зубного кореня. Тобто не видаляти зуб при болях, а лікувати те чи інше стоматологічне захворювання зубощелепної системи.

Естетична (художня) реставрація – це повторення нормальної структури природного зуба шляхом імітації зубних тканин різними штучними матеріалами, спрямоване на покращення зовнішнього вигляду зубів та посмішки загалом.

skydent_fradeani

Існує два види реставрації зубів:

– Пряма – це коли лікар прямо в роті пацієнта відновлює зруйновані зуби з реставраційного матеріалу світлового затвердіння;

– непряма – це коли зуби пацієнта готуються особливим чином, знімається зліпок, а частина, що відновлюється, виготовляється в зуботехнічній лабораторії протягом декількох днів.

Про можливі варіанти непрямої реставрації, які пропонуються у стоматологічному центрі «СКАЙДЕНТ», Ви можете детальніше прочитати у розділі “керамічні реставрації”.

У стоматології «СКАЙДЕНТ» для цього застосовуються тільки сучасні фотополімерні пломбувальні матеріали, що мають міцність, естетичність, високу стійкість до стирання, біологічну сумісність, що містять у собі мікроелементи, що зміцнюють тканини зуба. Завдяки своїй широкій палітрі кольорів, вони дозволяють максимально точно підібрати колір зуба, що відновлюється.

skydent_032

Для цього фахівцями клініки «СКАЙДЕНТ» використовується особлива технологія пошарового нанесення матеріалу на зуб із обов’язковим підбором кольору кожного шару, таким чином повторюючи природну будову зуба. Внаслідок чого створюється не просто пломба, а точна імітація міцної та напівпрозорої природної емалі, що й забезпечує чудовий естетичний результат.

Художня реставрація дозволяє скоригувати форму зуба та зубного ряду (наприклад, подовжити чи вкоротити, звузити чи розширити зуб, змінити його товщину тощо), виправити положення зуба у зубному ряду, змінити колір зуба, закрити щілини між зубами. Надати посмішці природний гармонійний вигляд можливо, зберігши зуби живими без видалення нерва та обточування під коронки!

sky_restovration

Абсолютних протипоказань для проведення реставрації немає. Лікування може бути відстрочене у зв’язку з протікаючими загальними гострими захворюваннями (ГРЗ, ГРВІ, та ін) і у разі, якщо необхідні додаткові методи діагностики та консультації інших фахівців. У лікуванні може бути відмовлено при незадовільній гігієні ротової порожнини.

У відновному періоді (протягом доби після лікування) рекомендується дотримуватись «безбарвної» дієти (не вживати фарбувальні продукти), раз на півроку проводити профілактичний огляд стану реставрації. Необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря щодо домашнього догляду за порожниною рота, а регулярне відвідування кабінету гігієни допоможе зберегти бажаний естетичний результат на довгі роки.

У стоматологічному центрі “СКАЙДЕНТ” Ви отримаєте кваліфіковану допомогу.
Ми повернемо Вам бездоганну посмішку!