Вітаємо Вас у SKYDENT!

Лікування кореневих каналів

Ендодонтія (лікування кореневих каналів)
plombirovanie-kornevyh-kanalov-zubov

Сучасне лікування кореневих каналів значно відрізняється від такого минулого.
Сьогодні це складний процес, який включає:
– очищення кореневих каналів ручними та машинними інструментами, здатними обробити навіть вузький або викривлений канал;
– промивання каналів спеціальними антисептичними засобами, що проникають на всю систему кореневих каналів;
– за потреби – тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними препаратами з метою посилення протизапальної дії;
– щільне, герметичне заповнення постійним матеріалом, що унеможливлює повторне інфікування. В даний час найбільш ефективним вважається пломбування каналів із застосуванням термопластифікованої гуттаперчі (технологія вертикальної конденсації та обтурація 3Д).
– На етапах лікування обов’язково проводиться рентгенографічний контроль лікування.

Всі розуміють, що наші зуби зовсім невеликі за розміром і мають складну анатомічну структуру. Тому в багатьох випадках лікування кореневих каналів вкрай утруднене.

На останній стадії лікування структура, функції та зовнішній вигляд зуба можуть бути відновлені кількома способами (залежно від ступеня зруйнованості верхньої частини зуба):
– або за допомогою пломбувального матеріалу (реставрація),
– або за допомогою коронки,
– або за допомогою вкладки (мікропротезування).

pulpitzub-490-01Необхідно добре розуміти, що без відновлення верхньої частини зуба лікування кореневих каналів зубів неефективне!
Методи лікування та професіоналізм лікарів, що використовуються клінікою SKYDENT, дозволяють врятувати навіть значно зруйновані або інфіковані зуби, запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба, серйозним захворюванням м’яких і кісткових тканин.