Вітаємо Вас у SKYDENT!

Лікування захворювань ясен апаратом Вектор

Тепер у Вінниці у нас у клініці SKYDENT можна пройти курс лікування апаратом Vector (Вектор).
Це запатентована методика, що не має аналогів у всьому світі.
Цей апарат виробляється німецькою компанією Durr Dental.

Інновації в стоматології які дають унікальні властивості використовуючи Вектор-терапію:
1. Швидкість одужання після Вектор-терапії можна порівняти з хірургічним кюретажем. При помірно-глибокій та середній глибині кишень ефект після застосування системи Vector навіть перевершує відкритий кюретаж. А за глибоких пародонтальних кишень вектор-лікування ясен порівняно з кюретажем дають однаковий результат. Тільки при цьому не потрібне хірургічне втручання, немає періоду реабілітації та необхідності прийому знезаливних засобів.
2. Лікування Вектром можна проводити на будь-яких стадіях хвороби пародонту. Якщо при значній рухливості зубів провести чистку навіть після шинування зубів не можна, то вектор-терапія ніяк не зможе їм нашкодити.
3. Система запобігає відторгненню імплантатів, що також значно економить кошти та час
4. Проводячи регулярні профілактичні заходи можна запобігти реінфікуванню пародонтальних кишень, назавжди зберегти зуби та ясна здоровими.
5. Ефективно лікувати пародонтологічні захворювання – тонкі насадки безболісно проникають у пародонтальні кишені та за допомогою абразивної суспензії ретельно їх очищають навіть у таких важкодоступних місцях, як біфуркації (місця розгалуження коренів зубів).

Завдяки Vector можна:

▪ Цілеспрямовано боротися з причиною пародонтиту
▪ Щільно та ефективно видаляти бактерії, біоплівку та зубний камінь
▪ Атравматична терапія
▪ Видаляти відкладення ефективно та атравматично
▪ Максимально зберегти регенеративні тканини
▪ Очищення поверхні кореня до дна пародонтальної кишені
▪ Відсутність пошкодження м’якої тканини чи поверхні кореня зуба
▪ Ефективно працювати навіть у анатомічно важкодоступних ділянках

За допомогою інструментів Paro виготовлених з високоякісної хірургічної сталі лікування може бути виконане якісніше та ефективно. Найдрібніші частинки гідроксилапатиту, що знаходяться в Vector Fluid polish, оптимізують полірування кореня зуба і знижують підвищену чутливість після лікування. Кишеня промивається інтенсивніше – без утворення аерозолі. За рахунок гідродинамічного ефекту пародонтальна кишеня промивається чисто.