Вітаємо Вас у SKYDENT!

Відбілювання

Дієта після відбілювання

Сліпуче-чудова посмішка на сьогоднішній день є своєрідною перепусткою у світ спілкування та успіху. Стан зубної емалі, шкідливі звички, особливості харчування, неправильний гігієнічний догляд за порожниною рота можуть стати причиною потемніння зубної емалі. Відбілювання зубів у стоматологічній клініці SKYDENT – це сучасна, ефективна, швидка та безболісна процедура.
whiteningteeth
Сучасні та успішні методи відбілювання зубів, які застосовуються в нашій клініці, дозволяють у короткий термін, безболісно та під контролем фахівців відбілити зуби з гарантією якості та на тривалий термін. Відбілювання зубів клініка Skydent робить перевіреними технологіями та засобами.
white4_skydent

Є кілька основних причин, які впливають на колір емалі зуба:
1. Активне куріння;
2. Надлишок фтору у воді;
3. Активне вживання кави та чаю;
4. Спадкові фактори;
5. Вплив віку.
white3_skydent
Сучасна стоматологія, в результаті розробок та впровадження нових технологій, розглядає процес відбілювання зубів як безпечну та естетичну процедуру.
Відбілювання зубів немає протипоказань, крім: захворювань нервової системи, наявності цукрового діабету, вагітності та підліткового віку до 16 років.
Для отримання ефективного та довгострокового «білого» результату, перед проведенням процедури відбілювання зубів фахівці нашої клініки пропонують пройти підготовчо-оздоровчу програму: провести санацію ротової порожнини, зняти зубний наліт.

white2_skydent
white1_skydent
white_skydent

Довірте створення своєї красивої білої посмішки професіоналам клініки SKYDENT!