Вітаємо Вас у SKYDENT!

Відгуки

Це розділ подяки та побажань
від клієнтів стоматологічної клініки “SKYDENT”

Подяка від пацієнта – це найкраща нагорода для лікаря за свою роботу!

Пишіть і Ви, свої побажання та відгуки про роботу клініки “SKYDENT”.

Всі відгуки будуть опубліковані на цій сторінці нижче.

 

Дата 07.09.2022
Ім’я: Калінчук Марія Панкратіївна
Как в песне поется – “Люди в белых халатах – низко Вам поклониться хочу” Так и я поклониться хочу. Примите мое почтение Вам. Клятва Гиппократа нашла у Вас надежное прибежище. Великое Благодарю!
Дата 07.09.2022
Ім’я: Рибаченко Вадим
Дякую Гацалюку С.О. за здорові зуби!
Дата 07.09.2022
Ім’я: Ніколаєва Ірина Сергіївна
Гуцалюк Сергій Олегович, дякую Вам за професійне лікування, Ви змінили мої стереотипи про стоматолгів! Дякую!
Дата 16.07.2022
Ім’я: Байдалюк Віталій
Лікуюсь давно у Стасюка Олександра, дуже хороший і кваліфікований лікар. Лікує в комфорті, швидко і безболісно. Дякую Олександру, адміністраторам за турботу та уважність!

Дата 02.06.2022
Ім’я: Давидова Вікторія Олегівна
Дякую лікарям та адміністраторам клініки ” SKYDENT” за уважне та турботливе ставлення. Особливо адміністратору Лесюні за увагу та нагадування! Лікарю Стасюку Олександру Володимировичу за лікування! Найкращому ортодонту Анастасії Олегівні!
Дата 01.06.2022
Ім’я: Алєксєєва Інна
Рекомендую! Професійна клініка, прекрасне ставлення до кожного клієнта. Індивідуальний підхід та висока якість матеріалів. Обслуговування на найвищому рівні. Персонал ввічливий та завжди усміхнений. Дякую за нагадування в смс і телефонному дзвінку. Окреме дякую Корчуну Сергію Володимировичу! Користуюсь з задоволенням вашими послугами! Та рекомендую друзям та знайомим!
Дата 16.05.2017
Ім’я: Олексій
Лікувався і протезувався в цій клініці у доктора Корчуна Сергія Володимировича – дуже задоволений і вдячний! Реставрації та пломби не відрізняєшся від своїх зубів, нічого не боліло, не турбувало ні в процесі лікування, ні після. “Безнадійні”, за словами лікарів іншої клініки, зуби перелікували, зробили на них коронки – все стоїть ідеально! Дякую вам за ваш талант, за виконану роботу (дуже велику та трудомістку роботу)! Всім рекомендую лише Вас!
Дата 27.04.2017
Ім’я: Галина Василівна
Сучасне обладнання, чудові лікарі!
Виникла проблема, тоді я записалася до найближчої клініки, там мені необхідну допомогу не надали, тоді я знайшла SKYDENT” у Google, зателефонував, призначили зустріч на найближчий час. У цій клініці мені зробили комплексне обстеження. Склали план лікування, надали необхідний, у моїй ситуації , спектр послуг: лікування, пломбування каналів, видалення нервів.Все було на висоті!Адміністратори змогли підібрати найбільш зручний для мене час.У цій стоматології працюють справжні професіонали своєї справи.
Дата 24.03.2017
Ім’я:Артур
Відгук: Лікуватимемося тільки в цій клініці. Рекомендуємо всім. Ми з дружиною випадково знайшли в інтернеті цю клініку, і не пошкодували, але правда. полікували зубки нашій доньці. Щире вам дякую!
Дата 16.02.2017
Ім’я : Ірина
Відгук: Перше враження – гарне! Починаючи від зовнішнього вигляду клініки, чистоти, ввічливого поводження на рецепції та закінчуючи професіоналізмом лікаря! Була на чистці, потім зробила КТ+ докладний аналіз результатів, було багато відкриттів про недоліковані зуби/канали. Ціни трохи вищі за середнє, але розумію за що!
Дата 31.01.2017
Ім’я: Сергій
Відгук:
Дякую вам за смс-нагадування про візит на прийом, це дуже зручно!
Дата30.01.2017
Ім’я: Маргарита Вікторівна
Відгук: Одна з найкращих приватних клінік, до якої я ходжу!
Дата28.01.2017
Ім’я: Денис
Мені дуже сподобалося відчуття комфорту та безпеки в клініці, впевненості, що все пройде добре!
Дата 23.01.2017
Ім’я: Дмитро Олегович
Неймовірна клініка! Чемний і уважний персонал, досвідчений лікар, чисто, красиво. Чого ще можна побажати?
Дата 10.01.2017
Ім’я: Олександра В’ячеславівна
Відгук: Затишна та приємна атмосфера, усміхнений і доброзичливий персонал, дякую, мені все понравилось!
Дата 27.12.2016
Ім’я: Жанна
У вас дуже красиво! І вид із вікна захоплюючий! Для тих, кому потрібно трохи зачекати на прийом – ідеальна атмосфера! Дякую!
Дата 22.12.2016
Ім’я: Дмитро
Велике спасибі за роботу та ставлення до пацієнтів Чорної Тетяни Михайлівни. До вас приємно приходити на прийом. Окреме дякую асистентці Вікторії.
Дата 16.12.2016
Ім’я: Ганна Вікторівна
Клініка хороша, стоматолог Сергій Володимирович люб’язний і відразу видно – професіонал. До речі, дівчина на ресепшині теж дуже приємна, одразу створюється приємне враження.
Дата 13.12.2016
Ім’я: Іванна
СКАЙДЕНТ – це найзатишніша клініка! Зазвичай до стоматолога приходиш – і нервуєш, тут же, приходиш – і навпаки, заспокоюєшся, розслабляєшся, начебто не тобі зуби зараз лікуватимуть! )))
Дата 10.12.2016
Ім’я: Хонякіна Ірина
Відгук: У клініці подобається дуже професійне та заботливе відношення як лікаря Сергія Володимировича, так і персоналу.
Дата 19.11.2016
Ім’я: Томащук Віктор
Відгук: Все супер, дуже задоволень, Корчун Сергій Володимирович – професіонал з ВЕЛИКОЇ букви.
Дата 18.11.2016
Ім’я: Джигун Анатолій Олександрович
Клініка Скайдент, а особливо Корчун Сергій Володимирович став для нашої батьківщини сімейним лікарем. За першої потреби завжди відгукується на прохання про допомогу. Лікує якісно, ​​швидко, добре. Завжди щось запроваджує нове, використовує новітні технології. Хоч і зуби лікувати завжди неприємно, приходиш у клініку з гарним настроєм, а йдеш ще з кращим. Багато років лікуюсь, дяковий.
Дата 18.11.2016
Ім’я: Собчук Лідія Іванівна
Відгук: У лікаря Корчуна Сергія Володимировича я лікуюсь з 2003 року (13 років!) За ці роки він пролікував і відновив мені кілька зубів, працював завжди дуже уважно, ретельно, усував найменші недоліки, тим самим зберігши в цілості всі зуби, які підлягали лікуванню , ставив коронки та містки, які довго зберігалися, понад 10 років. Завжди ввічливий, дає додаткову інформацію для кращого догляду за зубами та яснами. Я задоволена його роботою.
Дата 02.11.2016
Ім’я: Шевод Валентин
Відгук: Сподобалося лікування у Корчуна Сергія Володимировича. Це лікар, якому можна довіряти!
Дата 31.10.2016
Ім’я: Марина
Відгук: Хочу висловити подяку Чорній Тетяні Михайлівні за професійний підхід до моєї дитини. Спасибі вам велике!
Дата 29.10.2016
Ім’я: К. Вікторія
Відгук: У моїй роботі ніяк не можна без гарної, світлої посмішки, тому звернулася до Скайдента зробити якісне відбілювання. Після процедури я залишилася дуже задоволеною, бо результат був просто сліпучою!
Дата 29.10.2016
Ім’я: Мазур А.О.
Дуже рада, що потрапила саме до клініки Скайдента, адже у нас у Вінниці стоматології на кожному кроці, а справжніх спеціалістів на пальцях однієї руки можна перерахувати.
Дата 25.10.2016
Ім’я: Міша
Відгук: Мені шалено сподобалося в Скайдент! Усміхнений персонал, спокійна, привітна атмосфера. Дякую вам за роботу!
Дата 21.10.2016
Ім’я: Артем Вікторович
Відгук: Дякую Корчуну Сергію Володимировичу за його золоті руки та безмежне терпіння!
Дата 19.10.2016
Ім’я: Валентина Дмитрівна
Я дуже рада, що абсолютно випадково потрапила до такого фахівця, як Корчун Сергій Володимирович! Він дуже хороша людина та лікар! Рекомендую всім!
Дата 18.10.2016
Ім’я: Оксана Зірук
Відгук: Хочу подякувати Чорній Тетяні Михайлівні за її уважність, відповідальність і добрий результат! Наступного разу тільки до вас!
Дата 15.10.2016
Ім’я: Андрій До.
Відгук: Дякуємо за уважність та професіоналізм найкращому нашому доктору Корчуну Сергію Володимировичу! Родина Ковальчуків
Дата 10.10.2016
Ім’я: Анастасія Грай
Відгук: Хочу висловити подяку стоматології Скайдент! Хлопці, ви всі розумнички! Добра вам!
Дата 08.10.2016
Ім’я: Юрій Віталійович
Приходивши на прийом до лікаря Корчуна Сергія Володимировича. Він пояснив мені як буде проходити лікування, скільки для цього потрібно часу і коштів, це було дуже зручно для мене, адже я зміг розпланувати свою годину та гроші. Дякую.
Дата 07.10.2016
Ім’я: Тимков Олег
Я приводив на лікування свою доньку, ну знаєте, дитина 5 років, дуже примхливий. Чорна Тетяна Михайлівна виявила не лише терпіння, вона просто вразила мене чудесами переконання дитини відкрити рота і щось там робити. Люди, я не знаю, як їй це вдалося, я був просто вражений, адже в інших лікарів до яких ми приходили не вдавалося досягти такого результату! Спасибі вам велике!
Дата 30.09.2016
Ім’я: Коля
Моя дружина дуже боялася стоматологів, через хворобливе видалення зуба. Але останнім часом у Каті сильно почали кровоточити ясна, а з мого позитивного досвіду я знав, що в стоматології SKYDENT нічого боятися. Тож записав її на прийом. Не уявляєте, як вона була задоволена! Каже: “Мені спочатку було страшно, але потім музика мене розслабила, а розповіді лікаря взагалі трохи заколисували. І знаєш, я взагалі болю не відчула! Так розслабилася, що мало не заснула!” Тепер ми з дружиною ходимо до Сергія Володимировича разом.
Дата 27.09.2016
Ім’я: Ніна Михайлівна
Відгук: Скайдент – надійна клініка. У мене були серйозні проблеми із зубами. Лікар Корчун Сергій Володимирович, до якого я записалася на прийом (до речі подруга порадила) одразу визначив у чому полягала проблема. Не знаю що він зробив, я в цьому не дуже знаюся, але біль пішов буквально через 10 хвилин після прийому. Дякую! А то цілий місяць мучилася!
Дата 22.09.2016
Ім’я: Антон
Відгук: Хочу сказати «Дякую!» співробітникам стоматології Скайдент. Дякую їм за уважність, відповідальність, професіоналізм
Дата 21.09.2016
Ім’я: Аріна
Відгук: Неймовірно! Я просто у захваті! Дуже добрі спеціалісти!
Дата 19.09.2016
Ім’я: Олексій
Я все ніяк не міг зібратися до стоматолога, то часу не було, то бажання, а проблеми накопичувалися. То ясна болить, то зуб ниє, спати не дає. Знайомий порадив Скайденту. І я вирішив більше не тягнути з цим і звернувся за допомогою. Мій лікар Корчун Сергій Володимирович, що лікує, сказав, що проблема є, і запропонував варіанти лікування. Не очікував, що є варіанти. Лікування пройшло успішно та із задоволенням. Тепер раз на півроку приходитиму на плановий огляд.
Дата 02.09.2016
Ім’я: Олена
Відгук: Так, клініка хороша, затишно. І доктор Сергій Володимирович уважний!
Дата 02.09.2016
Ім’я: Микола Петрович
Приходив, дуже допомогли з моєю проблемою, задоволений
Дата 27.08.2016
Ім’я: Іванна
Прийшла за рекомендацією подруги. Враження хороші склалися про клініку та про персонал. Раніше мені похід до стоматолога був великою проблемою, був великий страх. Після відвідування клініки він поступово почав зникати. Відчуваєш собі затишно та комфортно. Тому я раджу і буду далі радити всім своїм знайомим і друзям. Велике Вам дякую!!!
Дата 06.08.2016
Ім’я: Світлана
Дуже хороша клініка. Лікуюсь вже не вперше. Завжди раджу всім своїм друзям. Висока якість та професіоналізм лікарів, і завжди позитивні емоції після відвідування. Велике дякую за вашу роботу. Світлана
Дата 13.07.2016
Ім’я: Ден
Суперово все! Особливо сайт!
Дата 25.08.2015
Ім’я: Вiкторiя Павлiвна
Дуже гарний колектив !! Лікувала зуби, понравилося все – від атмосфери в клініці до результатів праці лікаря) а ті що 8 поверх це навіть плюс-гарний краєвид та символ безкінченності!
Щиро дякую та бажаю успiхiв!