Вітаємо Вас у SKYDENT!

Пародонтологія

Пародонтологія (вивчає причини та наслідки запалення, кровоточивість ясен, гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу).
Вас турбує запалення ясен, кровоточивість ясен? Ви боїтеся хворобливого лікування?Paradontologia_skydent_6

Лікарі SKYDENT дбайливо і дбайливо ставляться до своїх пацієнтів. Лікування пародонтологією у нашій стоматологічній клініці – це влучний удар по всіх хвороб ясен!
Запалення ясен у тій чи іншій формі періодично виникає в 80% жителів Землі. Наприклад, пародонтоз – це хвороба, саме запалення ясен, викликане недостатністю навантаження на жувальний апарат. Тому пародонтоз не потребує спеціального лікування. Лікар допомагає пацієнту, який страждає на пародонтоз, лише зняти запалення ясен і призначає спеціальну дієту, що містить досить тверді продукти, які вимагають ретельного пережовування (можна сказати, рекомендує комплекс фізичних вправ практично також як інструктор у тренажерному залі). У цьому випадку лікування ясен відбувається за рахунок збільшення фізичного навантаження.

Paradontologia_skydent_1

Але, на жаль, у більшості випадків запалення ясен досить небезпечне (особливо таке запалення, яке супроводжує кровоточивість ясен). Найчастіше кровоточивість ясен свідчить про розвиток таких поширених захворювань, як гінгівіт і пародонтит. Як стверджує сучасна пародонтологія (статистика, яку ведуть пародонтологи всього світу), втрата зубів дорослим населенням у більшості випадків буває спричинена саме пародонтитом! Так що лікування пародонтиту – справа вкрай відповідальна, не терпить зволікання. Кожен стоматолог-пародонтолог попереджає своїх пацієнтів про те, що пародонтологія досі не змогла розробити методику повного лікування пародонтиту. Тому лікування пародонтиту – це лише стабілізація процесу, і що раніше розпочато лікування пародонтиту (на більш ранній стадії), тим менш небезпечний пародонтит для пацієнта (тим вірогідніше вдасться зберегти йому зуби). За своєю суттю пародонтит є завершальним ступенем розвитку гінгівіту, тобто «запущений» гінгівіт перетворюється на пародонтит. Гінгівіт виліковний, і, як Вам скаже кожен пародонтолог, слід вилікувати гінгівіт, і не дати йому можливість перерости в пародонтит – ось найкращий спосіб своєчасного лікування ясен (лікування пародонтиту).
Як проявляється гінгівіт (пародонтит)? Як дізнатися, що запалення ясен має місце, і настав час прийматися за лікування ясен?

Paradontologia_skydent_2
Кожен пародонтолог рекомендує своїм пацієнтам відвідувати клініку не рідше ніж раз на півроку – це гарантує своєчасність виявлення запалення ясен та вжиття заходів щодо лікування ясен. Але є симптоми гінгівіту (пародонтиту), які кожна людина може виявити самостійно. Варто звернути особливу увагу до своїх ясен, якщо Ви відчули неприємний запах з рота, виявили запалення ясен (ранімість, болючість ясен при чищенні зубів), кровоточивість ясен. (Пародонтит також характеризується рухливістю зубів, але це вже досить «високої» стадії розвитку.).
Що впливає на появу гінгівіту та пародонтиту?
Paradontologia_skydent_3
Однією з найпоширеніших причин розвитку пародонтиту (гінгівіту) є зубний камінь, який постійно травмує ясна, спричиняючи її запалення. Також гінгівіт (пародонтит) можуть спровокувати неправильно поставлені пломби і неякісні коронки, що чинять тиск на ясна (тобто викликають запалення ясен). Тому сучасна пародонтологія приділяє особливу увагу своєчасному дбайливому видаленню зубного каменю та контролю якості встановлення пломб та коронок.

Шинування зубів
Paradontologia_skydent_4
Як відомо, стоматологія відповідає за здоров’я всієї ротової порожнини: як зубів, так і ясен. Одними з найпоширеніших є різні захворювання пародонту, при цьому зуби зазнають навантаження, яке ослаблені тканини ясен не в змозі витримати. Для того щоб полегшити навантаження пародонту, повернути зубам єдність і забезпечити раціональний розподіл жувального тиску, в клініці SKYDENT застосовуються конструкції, що шинують. Фіксація рухомих зубів здійснюється за допомогою найсучасніших матеріалів на основі скловолокна – так званої «гнучкої кераміки», шовкової арматури або поліетилену. Шини з цих матеріалів не лише відрізняються якістю, а й повністю відповідають естетичним вимогам. Безперечною перевагою методики є можливість щадної обробки зубів, гігієнічність та сумісність з навколишніми тканинами. Шинування дозволяє не тільки зміцнювати та надійно утримувати рухомі зуби, але й заміщати одиночні дефекти. У цьому випадку виготовляється штучний зуб, який завдяки композитному матеріалу не відрізняється за кольором від природних. Всі процедури проводяться з максимальним комфортом, а технологія створення та встановлення подібних шин дозволяє пацієнтам швидко адаптуватися до них.

Клаптеві операції

Paradontologia_skydent_5
Для лікування середніх та тяжких форм пародонтиту (коли глибина зубоясенних кишень перевищує 5 мм) у клініці SKYDENT проводяться клаптеві операції. В основі методу – ліквідація зубоясенних кишень, відновлення зруйнованих тканин, корекція дефектів краю ясен. Операція полягає у розкритті ясенних тканин, очищенні пародонтальних кишень та поверхні кореня зуба. Розріз дає можливість відкинути ясенний клапоть і повністю розкрити кишеню, щоб видалити із зубів осередки інфекції. Потім усуваються всі запальні тканини з міжзубних проміжків, шліфуються та поліруються поверхні коренів. Оброблений і змодельований слизово-окістяний клапоть фіксується за допомогою швів на новому рівні. Після видалення піддесневих відкладень клітини м’яких тканин швидко розростаються і заповнюють вади кістки, не даючи клітин періодонтиту регенеруватися. Завдяки клаптевим операціям усувається основна причина захворювання, тому на сьогоднішній день це найефективніший спосіб боротьби з пародонтитом.
Наша стоматологічна клініка відноситься з підвищеною увагою до профілактики та лікування хвороб (запалення) ясен. Якщо ви помітили кровоточивість ясен, боїтеся, що це – пародонтоз, гінгівіт, пародонтит? Приходьте до нас і ми допоможемо Вам безболісно вирішити Вашу проблему!