Вітаємо Вас у SKYDENT!

Протезування металокерамікою

mk1_skydent
На сьогоднішній день цей вид протезування є, мабуть, найпоширенішим. Протягом багатьох років металокерамічні коронки (протези) успішно застосовувалися стоматологами у повсякденній практиці, при цьому майже всі вимоги, що висуваються як лікарями, так і пацієнтами, вдавалося задовольнити. Також не варто забувати, що всі аспекти даного виду протезування металокерамічних коронок удосконалюються з кожним.
вдень як клінічно, і технічно.
metallokeramicheskie_koronki(1)_skydent
Головною відмінністю протезування зубів металокерамікою є його висока міцність та естетичність. Весь каркас зубної коронки виготовляється з особливого сплаву металів, а його зовнішня поверхня покривається тонким шаром покриття з кераміки, яке надає зубній коронці вигляду подібного до природного зуба. Ви знову знайдете можливість спілкуватися з цікавими Вам та улюбленими людьми, при цьому Вам не доведеться приховувати своїх емоцій та порожнин на місці втрачених зубів. Усміхатися стає простіше, завдяки використанню сучасних технологій та матеріалів а саме металокерамічних коронок.
mk_skydent
Металокерамічні коронки можна використовувати як на окремих зубах, так і у вигляді металокерамічного мостоподібного протезу, якщо відсутній один зуб або більше. Як правило, металокерамічні коронки встановлюються на зруйновані зуби, які зміцнюються попередньо внутрішньокореневими штифтами або вкладками. Таким чином, за допомогою металокерамічних коронок можна підбирати колір та форму зубних.
протезів, відшкодовувати зуби в ротовій порожнині. Загалом кажучи, застосування металокераміки досить широке і цей вид протезування надає довготривалий та надійний результат, який принесе Вам лише радість.
structura_koronki_skydent
У стоматологічній клініці SKYDENT ціна зубних протезів із металокераміки більш ніж
доступна. Металокерамічні зуби повною мірою відновлять ваш зубний ряд та здатність
до нормального пережовування їжі.