Вітаємо Вас у SKYDENT!

Про нас

TSvetnyie-plombyi

Знаєте, що нам подобається в нашій клініці?

Ми пишаємося нашою роботою!

Ми щодня приходимо працювати для того, щоб займатися улюбленою справою.

На сьогоднішній день у Вінниці величезна кількість кабінетів та клінік, де ви можете отримати стоматологічні послуги різного рівня якості.

Клініка SKYDENT(СКАЙДЕНТ) є втіленням мрії доктора стоматолога з величезним клінічним досвідом та досвідом роботи у різних стоматологічних структурах, як державних, так і приватних організаціях. Відвідуючи різні курси та майстер-класи було сформовано підхід як до підбору обладнання, так і до тактики ведення пацієнтів для досягнення максимально якісного результату.

Клініка SKYDENT(СКАЙДЕНТ) є квінтесенцією з реалізації найпередовіших методик лікування, протезування та мікропротезування. Це стало можливим завдяки ретельному підбору необхідного обладнання європейського та американського виробництва.

Тепер у місті Вінниця у клініці SKYDENT(СКАЙДЕНТ) Ви можете отримати якісні стоматологічні послуги на рівних із клініками Ізраїлю, практик Європи та Америки.
Це стало можливим, тому що більше немає кордонів в отриманні освіти і немає обмеження у підборі обладнання та матеріалів, що використовуються. У нашій клініці головним активом є лікар, який вміє користуватися сучасним обладнанням, працює за протоколами та гарантує якісний результат.

Пориньте у світ реальної якості!
Відвідавши нас один раз – Ви залишитеся нашими фанатами назавжди!
Наші двері відчинені з 22 вересня 2014 року!