Вітаємо Вас у SKYDENT!

Знімальне протезування

protezirovanie_1

Повні знімні протези застосовуються при протезуванні беззубих щелеп. Такі протези виготовляються із акрилових пластмас, із застосуванням постановки штучних гарнітурних зубів. Повні знімні пластинкові протези утримуються рахунок точного прилягання базису до тканин протезного ложа. Базисом є частина знімного протеза, на якому зміцнюють штучні зуби та механічні пристосування для кріплення знімних протезів (кламери); прилягає він до слизової оболонки альвеолярних відростків і твердого піднебіння, а також до природних зубів, що залишилися.
protezirovanie_2

На верхній щелепі, за сприятливих умов і правильних межах базису повного знімного пластинкового протеза, часто вдається досягти хорошої фіксації, за рахунок створення замикаючого клапана, що створює негативний тиск між базисом протеза і тканинами протезного ложа. На нижній щелепі такі протези традиційно незручні, у зв’язку з гіршими умовами для фіксації базису протеза нижньої щелепи. Повні знімні протези нижньої щелепи утримуються лише за рахунок механічної ретенції, покращенню фіксації може сприяти застосування спеціальних адгезивних кремів та паст, що покращують фіксацію конструкції.

Частково знімні зубні протези показані при кінцевих та протяжних включених дефектах зубного ряду. Конструкція часткового знімного протеза передбачає наявність опорних зубів та застосування різних систем кріплення протеза, при цьому жувальний тиск як на опорні зуби, так і на тканини беззубого протезного ложа.