Вітаємо Вас у SKYDENT!

Цифровий дизайн посмішки (DSD)

Цифровий дизайн посмішки (DSD) – щастя Вам личить!
DSD_skydent

Мало хто з нас наважується на купівлю одягу та взуття без попередньої примірки.

А чи можна на прийомі у стоматолога приміряти свою нову посмішку, як Ви із задоволенням приміряєте шикарну сукню чи витончений костюм у модному бутіку?

Ваш стоматолог надає вам таку унікальну нагоду!

Нова технологія Цифровий дизайн посмішки DSD (Digital Smile Design) дійсно дозволяє побачити в дзеркалі свій новий вигляд ще до початку лікування. Тепер результат буде передбачуваним і ви станете володарем саме тієї зіркової посмішки, яку мріяли.

Технологія DSD – що ж це?

Що таке DSD?

DSD це не тільки програмне забезпечення, відео, фото чи контури…
DSD – це робоча філософія

Нова хвиля, яка зводить стоматологію на емоційний рівень, намагаючись поєднати людей через емоції, візуальні комунікації та справжню турботу.

DSD – це справжній дизайнер посмішки
DSD – це провідник між дизайном та функціональністю
DSD – це командна робота, не тільки в теорії, а й у щоденній практиці
DSD – залучає пацієнта до процесу розробки його власної посмішки
DSD – з’єднує всі частини між собою, щоб створити стоматологічне бачення 21 століття…. століття кастомізації та індивідуального підходу!

Дуже часто, починаючи естетичне лікування зубів, пацієнт ставить питання про те, як він в результаті виглядатиме, чи буде його посмішка відповідати всім очікуванням і чи коштуватиме вона витрачених грошей. Методика DIGITAL SMILE DESIGN дозволяє вам брати активну участь у створенні власної посмішки на кожному етапі лікування і відразу побачити кінцевий результат на цифровій фотографії.

DSD_1_skydent

В атмосфері комфорту та затишку Ваш стоматолог вислухає ваші побажання щодо зміни дизайну посмішки та продемонструє результати своїх попередніх робіт.

DSD_2_skydent

Не забудьте гарний настрій та фотографії усмішок, які вас захоплюють.

DSD_3_skydentПісля обговорення побажань із лікарем, приступаємо до професійної фото- та відеозйомки вихідних даних.

DSD_4_skydentАналізуємо отримані фотографії та створюємо новий дизайн посмішки. На цьому етапі ви стаєте творцем майбутнього результату, висловлюєте свої побажання за кольором, формою та розміром зубів.

DSD_5_skydent

Вибравши оптимальний варіант, на індивідуальних моделях ми ретельно відтворюємо прототип бажаної усмішки і проводимо приміряння тимчасових вінірів, не пошкоджуючи ваші зуби.

Протягом кількох днів ви зможете обговорити попередній результат із друзями та близькими.

DSD_6_skydentТепер, коли примірка успішно відбулася, вибір за вами: втілити усмішку в реальність чи продовжувати про неї мріяти.

Красива посмішка змінить ваше життя на краще

Нерівні зуби, старі пломби, що змінили свій колір та інші проблеми зубного ряду не додають привабливості людині. Мало того, невдоволення своєю зовнішністю призводить до появи комплексів, а то й серйозніших психологічних проблем. Людям, які досягли певного соціального статусу, неестетична посмішка може серйозно заважати при спілкуванні з людьми, заважати подальшому кар’єрному зростанню. Вихід у цій ситуації лише один – звернутися до послуг естетичної стоматології, сучасний рівень розвитку якої дозволяє створювати посмішку, яка нічим не поступається голлівудській.