Вітаємо Вас у SKYDENT!

Зубозберігаючі методики лікування

Зубозберігаючі операції є новим напрямом хірургічної стоматології. Якщо раніше у будь-якому складному випадку зуб підлягав видаленню, то зараз головною метою стоматологів стало зробити все можливе, щоб зберегти його. Фахівці клініки SKYDENT проведуть точну діагностику та вживуть усіх необхідних заходів, щоб уберегти Ваші зуби від видалення.
До зубозберігаючих операцій відносять лікування пародонтиту, видалення коренів зубів та різних
новоутворень, наприклад кісти та гранульоми, які неминуче ведуть до втрати зуба. Усі зубозберігаючі методики лікування спрямовані на усунення вогнища інфекцій та зміцнення зубів. Їх можна розділити на терапевтичні, що знімають запалення, та хірургічні, що мають на увазі
видалення патологій та інфекцій.

Зубозберігаючі операції:
• Гемісекція.
• Ампутація.

ГЕМІСЕКЦІЯ
gimesa
Цей вид зубозберігаючих операцій використовується на багатокореневих зубах. Якщо один із коренів значно пошкоджений та не підлягає лікуванню, а інший має цінність для протезування. У корені, яке планується зберегти, проводиться якісне ендодонтичне лікування (лікування кореневого каналу), потім відокремлюється зруйнований корінь і частина коронки зуба (під коронкою зуба мається на увазі частина зуба, яку ви можете бачити те, що над ясною і є коронка зуба), проблемний корінь видаляється . Надалі лікар ортопед використовує збережений корінь для протезування. Цей метод використовується рідко у зв’язку з розвитком імплантологічного лікування, яке є більш прогнозованим.

АМПУТАЦІЯ КОРНЯ
57482106c46e7
Це один із видів зубозберігаючих операцій. Направлений на повне збереження коронкової частини зуба та видалення тільки запаленого кореня. Найчастіше застосовується на багатокореневих зубах верхньої щелепи при лікуванні хронічного пародонтиту, коли запалення охоплює майже повністю один з коренів, два залишаються в хорошому стані.